
Cambro BC340KD 110 қызмет көрсетуге арналған арба қара түсті
- Бар
- Коды:192572
260 248 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro BC340KD 110 техникалық қызмет көрсету арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, денсаулық сақтау мекемелерінде, санаторийлер мен қонақүйлерде ыдыс-аяқтарды, керек-жарақтарды, азық-түліктерді, тамақ қалдықтарын және қызмет көрсететін заттарды тасымалдауға арналған. Бұйым қозғалыс процесін айтарлықтай жеңілдетеді және жылдамдатады. Корпус алюминийден, сөрелер полипропиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Әрбір сөреде ыдыс-аяқтарды тасымалдауға арналған бір толық өлшемді табақ сөресі немесе екі стандартты тартпа бар.
- Сөрелердің текстуралы беті тасымалдау кезінде мазмұнның жылжуына жол бермейді
- Кеме үлгісіндегі қоршаулар
- Төзімді, дақсыз бетті тазалау оңай
- балғамен қапталған 4 болат айналмалы дөңгелектер маневр жасау кезінде арбаның дыбыссыз тасымалдануын және тұрақтылығын қамтамасыз етеді
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі, құрастыру бірнеше минутты алады
Сипаттамалары:
- Жүк көтергіштігі: 180 кг
- Сөре өлшемдері: 800x520x298 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 127 мм
- Өлшемдері: 1015х540х950 мм
- Салмағы: 17,3 кг
- Түсі: қара / сұр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209062 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Брендтің отаны | АҚШ |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 260 248 ₸







