
Қызмет көрсететін арба Emperoemp.PSV.03
- Бар
- Коды:124546
119 574 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PSV.03 сервистік арбасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дайын тағамдарды, сусындарды және ыдыстарды тамақ қабылдау бөлмесіне жылжыту үшін, сондай-ақ залдан лас ыдыстарды жуу бөлмесіне беру үшін қолданылады. Модель 3 сыйымды сөремен және 4 жылжымалы доңғалақпен жабдықталған. Тіректер алюминийден, сөрелер соққыға төзімді пластиктен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Қолдану | Қызмет көрсететін арбалар |
| Материал | Металл |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 960 мм |
| Биіктігі | 1070 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PSV.03 сервистік арба |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Түрі | сервистік |
- Бағасы: 119 574 ₸


