
Науаларға арналған арба KAYMAN ТСП-13/1
- Бар
- Коды:180564
158 524 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ТСП-13/1 арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында науаларды жинау, уақытша сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Модель резеңкеленген айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, оның 2-уі тежегішпен және пластикалық соққымен, легирленген болаттың жұқа парағымен және бүйірлерінде 3 штангамен. Қаңқасы 20х20 мм AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған шаршы құбырдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 805х505х160 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.78 келі |
| Биіктігі | 930 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 158 524 ₸


