
Қызмет көрсететін арба KAYMAN КО-24/290-А 2 ярус
- Бар
- Коды:311118
126 085 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН КО-24/290-А сервистік арбасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дайын тағамдарды, сусындар мен ыдыстарды тамақтану залына, сондай-ақ лас ыдыстарды залдан жуу бөлмесіне тасымалдау үшін қолданылады. Модель жиектері бар 2 тұтас сөремен жабдықталған. Сөрелер AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан, қаңқасы AISI 201 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған дөңгелек қималы құбыр профилінен жасалған.
Ерекшеліктері:
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның ішінде 2 тұрақ тежегіші бар
- Доға тәрізді тұтқалар 2 жағынан
- Дәнекерленген құрылым
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- 1 сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
- Болаттың қалыңдығы:
- Сөрелер: 0,8 мм
- Қаңқасы: 1,5 мм
- Ернеуінің биіктігі: 20 мм
- Сөредегі ойық: 15 мм
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 570 мм
- Қаңқа профилінің диаметрі: 25 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 126 085 ₸


