
Науаларға арналған арба KAYMAN ТСП-13/190-А
- Бар
- Коды:311105
181 006 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ТСП-13/190-А арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында науаларды тасымалдау үшін қолданылады. Модель жиегі бар тұтас сөремен, торлы бүйір қабырғалармен және бос қабырғамен жабдықталған Сөре AISI 304 маркалы тот баспайтын болаттан, қаңқасы AISI 304 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған төртбұрышты қималы құбыр профилінен жасалған.
Ерекшеліктері:
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның ішінде 2 тұрақ тежегіші бар
- Доға тәрізді тұтқалар 2 жағынан
- Дәнекерленген құрылым
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме: 100 келі
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
- Сөре болатының қалыңдығы: 0,8 мм
- Қаңқа профилінің габариттері: 25х25 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 930 мм |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 181 006 ₸


