
КАЙМАН ТТС-13/3-А 3 деңгейлі тәрелкелер мен стақандарды кептіруге арналған арба
- Бар
- Коды:311100
377 194 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ТТС-13/3-А арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыстарды кептіру, сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Модель екі қатарлы ұяшықтары бар торлы кассеталардың 3 деңгейімен жабдықталған: 2 – тәрелкелер үшін және 1 – стақандар үшін. Паллет AISI 304 маркалы тот баспайтын болаттан, кассеталар AISI 304 баспайтын болаттан жасалған штангадан, қаңқасы AISI 304 баспайтын болаттан жасалған төртбұрышты қималы құбыр профилінен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Санитарлық өңдеуге ыңғайлы болу үшін алмалы-салмалы кассеталар
- Тасымалдау кезінде кассеталарды сенімді бекіту
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның ішінде 2 тұрақ тежегіші бар
- Доға тәрізді тұтқалар 2 жағынан
- Дренажды тесігі бар тамшы жинағыш таба
- Дәнекерленген құрылым
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пластиналардың максималды сыйымдылығы:252
- Максималды жүктеме: 120 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
- Паллет болатының қалыңдығы: 0,8 мм
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 400 мм
- Қаңқа профилінің габариттері: 25х25 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ТТ-13/3-А |
| Салмағы (қаптамасыз) | 41 келі |
| Биіктігі | 1140 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 377 194 ₸


