
КАЙМАН ТТ-13/2-А 2 ярусты тәрелкелерді кептіруге арналған арба
- Бар
- Коды:311108
389 631 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ТТ-13/2-А арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыстарды кептіру, сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Модель тәрелкелерге арналған ұяшықтардың қос қатары бар торлы кассеталардың 2 деңгейімен және тамшы науасымен жабдықталған. Паллет AISI 304 маркалы тот баспайтын болаттан, кассеталар AISI 304 баспайтын болаттан жасалған штангадан, қаңқасы AISI 304 баспайтын болаттан жасалған төртбұрышты қималы құбыр профилінен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Санитарлық өңдеуге ыңғайлы болу үшін алмалы-салмалы кассеталар
- Тасымалдау кезінде кассеталарды сенімді бекіту
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның ішінде 2 тұрақ тежегіші бар
- Доға тәрізді тұтқалар 2 жағынан
- Дренажды тесік
- Дәнекерленген құрылым
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пластиналардың максималды сыйымдылығы:164
- Максималды жүктеме: 120 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
- Паллет болатының қалыңдығы: 0,8 мм
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 400 мм
- Қаңқа профилінің габариттері: 25х25 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Биіктігі | 1040 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 389 631 ₸


