
Rada ТП-2СН тасымалдау арбасы
- Бар
- Коды:63132
225 081 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada ТП-2СН арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында табақтарды кептіруге және тасымалдауға арналған. Арба дірілді басатын 2 сөремен және дөңгелектермен жабдықталған, оның 2-ена құлыптары бар. Модель дәнекерленген конструкцияға ие және AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Сөренің биіктігі: 90 мм
- 1 сөреге рұқсат етілген жүктеме: 50 кг
- Өлшемдері: 740х550х870 мм
- Салмағы: 17,8 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19.7 кг |
| Биіктігі | 885 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған |
| Ені | 795 мм |
- Бағасы: 225 081 ₸


