
Rada ТС-2С сервистік арба
- Бар
- Коды:269776
122 814 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қызмет көрсететін арба Rada КО-2С сериялы ЭКОНОМ қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында үстелдерді қою процесінде дайын тағамдарды, сусындар мен ыдыстарды, сондай-ақ лас ыдыстарды залдан жуу бөлмесіне тасымалдау үшін қолданылады. Модель жиектері бар 2 тұтас сөремен және 2 доға тәрізді тұтқамен жабдықталған. Сөрелер жоғары сапалы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы ұнтақ бояумен қапталған мырышталған болаттан жасалған төртбұрышты қималы құбыр профилінен жасалған, қаптамасы – картон қорап.
Ерекшеліктері:
- Берік дәнекерленген конструкция
- 4 маневрлі айналмалы дөңгелектер, оның ішінде 2 тұрақ тежегіші бар
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме: 100 келі
- Сөрелердің тереңдігі: 20 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1054710 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.7 кг |
| Биіктігі | 885 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 795 мм |
- Бағасы: 122 814 ₸


