
ТС-3СН Rada тасымалдау арбасы
- Бар
- Коды:266380
156 586 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТС-3СН Rada арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында табақтарды кептіруге және тасымалдауға арналған. Модель 4 доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегішпен. Бұйым AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған. Арба бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре тереңдігі: 20 мм
- Арбаға рұқсат етілген жүктеме: 100 келі
- Қаптамадағы габариттері: 980х585х175 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24 келі |
| Биіктігі | 885 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 795 мм |
- Бағасы: 156 586 ₸


