
Ыдыстарды кептіруге арналған арба Rada ТС-2СТ
- Бар
- Коды:269779
408 015 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЭКОНОМ сериялы Rada TS-2ST арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыстарды кептіру, сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Модель пластиналарға арналған ұяшықтардың қос қатары бар 2 торлы сөремен, үздіксіз тамшы науасымен және 2 доға тәрізді тұтқамен жабдықталған. Сөрелер жоғары сапалы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы ұнтақ бояумен қапталған мырышталған болаттан жасалған төртбұрышты қималы құбыр профилінен жасалған, қаптамасы – картон қорап. Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- 4 маневрлі айналмалы дөңгелектер, оның ішінде 2 тұрақ тежегіші бар
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме: 100 келі
- 1 сөредегі тәрелкелерге арналған ұяшықтар саны: 70
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1054715 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28.5 кг |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 625 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 408 015 ₸


