
ТС-2СТН Rada тасымалдау арбасы
- Бар
- Коды:63141
437 059 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТС-2СТН Rada арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында табақтарды кептіруге және тасымалдауға арналған. Модель тежегіші бар 2 доңғалақпен және су жинауға арналған науамен жабдықталған. Бұйым AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған. Арба бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 2
- Сөренің биіктігі: 90 мм
- Арбаға рұқсат етілген жүктеме: 100 келі
- Қаптамадағы габариттері: 1055х715х210 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31.1 кг |
| Биіктігі | 878 мм |
| Тереңдігі | 625 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 437 059 ₸


