
ТС-3СТН Rada тасымалдау арбасы
- Бар
- Коды:63142
475 537 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТС-3СТН Rada арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында табақтарды кептіруге және тасымалдауға арналған. Модель тежегіші бар 2 доңғалақпен және су жинауға арналған науамен жабдықталған. Бұйым AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған. Арба бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны:
- пластиналарды кептіру үшін: 2
- стақандар үшін: 1
- Сөренің биіктігі: 90 мм
- Арбаға рұқсат етілген жүктеме: 100 келі
- Қаптамадағы габариттері: 1355х715х250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 39.5 кг |
| Биіктігі | 878 мм |
| Тереңдігі | 625 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 475 537 ₸


