
Ыдыстарды кептіруге арналған арба Rada ТС-3СТ
- Бар
- Коды:269780
445 046 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЭКОНОМ сериялы Rada ТС-3СТ арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыстарды кептіру, сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Модельде стақандарға арналған үстіңгі тұтас сөре, тәрелкелерге арналған ұяшықтардың қос қатары бар 2 торлы сөре, тұтас тамшы науасы және 2 доға тәрізді тұтқалар бар. Сөрелер жоғары сапалы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы ұнтақ бояумен қапталған мырышталған болаттан жасалған төртбұрышты қималы құбыр профилінен жасалған, қаптамасы – картон қорап. Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- 4 маневрлі айналмалы дөңгелектер, оның ішінде 2 тұрақ тежегіші бар
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме: 120 кг
- 1 торлы сөредегі тәрелкелерге арналған ұяшықтар саны: 70
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1054714 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36.5 кг |
| Биіктігі | 1180 мм |
| Тереңдігі | 625 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 445 046 ₸


