
VIATTO ТП-2-Н-ыдыстарды жинауға арналған арба.
- Бар
- Коды:128424
172 413 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ТП-2-Н-ЮТ арбасы лас ыдыстар мен ас құралдарын жинауға және оларды қоғамдық тамақтандыру залынан жуу бөліміне тасымалдауға арналған. Модель 2 сыйымды сөремен және 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тығындармен жабдықталған. Қаңқасы диаметрі 20 мм тот баспайтын құбырдан, сөрелері тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің тереңдігі: 150 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 60465 |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 172 413 ₸


