
VIATTO RST3B серверлік арба
- Бар
- Коды:192706
88 140 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO RST3B арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында дайын тағамдарды, сусындарды және ыдыстарды тамақ ішетін залға жылжыту үшін, сондай-ақ залдан лас ыдыстарды жуу бөлмесіне жіберу үшін қолданылады.. Модель 2 сыйымды сөремен және 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тығындармен жабдықталған. Қаңқасы тот баспайтын болаттан жасалған дөңгелек құбырдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің өлшемі: 785x410 мм
- Сөрелер арасындағы қашықтық: 265 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.5 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 88 140 ₸


