
VIATTO PST03B серверлік арба
- Бар
- Коды:203963
78 174 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO PST03B сервистік арбасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дайын тағамдарды, сусындарды және ыдыстарды тамақтану залына жылжыту үшін, сондай-ақ залдан лас ыдыстарды жуу бөлмесіне жіберу үшін қолданылады. Модель 3 сөремен жабдықталған. Бұйым пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің өлшемі: 620х410 мм
- Сөрелер арасындағы қашықтық: 310 мм
- Қаптамадағы габариттері: 720х460х230 мм
- Түсі: сұр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 960 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 830 мм |
- Бағасы: 78 174 ₸


