
VIATTO PST03A қызмет көрсететін арба
- Бар
- Коды:203958
96 483 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO PST03A қызмет көрсететін арба қоғамдық тамақтандыру орындарында дайын тағамдарды, сусындарды және ыдыстарды тамақ ішетін залға жылжыту үшін, сондай-ақ залдан лас ыдыстарды жуу бөлмесіне жіберу үшін қолданылады. Модель 3 сөремен жабдықталған. Бұйым пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің өлшемі: 790х495 мм
- Сөрелер арасындағы қашықтық: 310 мм
- Сөренің стандартты жүктемесі: 20 кг
- Сөреге максималды жүктеме: 50 кг
- Түсі: сұр
Қаптамадағы габариттері: 910х550х240 мм
Назар аударыңыз! Фотосуреттегі сурет ақпараттық мақсатта берілген және түпнұсқадан өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 960 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 1050 мм |
- Бағасы: 96 483 ₸


