
Ыдыстарды жинауға арналған арба Gastrolux ТСП-086/2
- Бар
- Коды:110195
235 310 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ТСП-086/2 ыдыстарды жинауға арналған арба қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында лас ыдыстарды жинау үшін қолданылады. Модель айналмалы дөңгелектермен және тежегіші бар дөңгелектермен жабдықталған. Дәнекерленген жақтау мен бүйір сөрелер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тежегіші бар дөңгелектер саны: 2
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 800х600х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.8 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 235 310 ₸


