
Ыдыс-аяққа арналған арба Hurakan HKN-TS3
- Бар
- Коды:228321
78 125 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TS3 ыдыс-аяқ арбасы асханаларға қызмет көрсетуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында лас ыдыстарды жинауға және тасымалдауға арналған. Модель 3 сөремен және 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған. Қаңқасы 25,4х25,4 мм тот баспайтын құбырдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 240 мм
Сөреге максималды жүктеме: 45 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 78 125 ₸


