
Қызмет көрсететін арба Hurakan HKN-TS2
- Бар
- Коды:168039
72 202 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TS2 қызмет көрсететін арба қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында асханаларға қызмет көрсету, лас ыдыстарды жинау және тасымалдау үшін қолданылады. Модель 2 сөремен және 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегіштермен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Қаптамадағы габариттері: 820x465x130 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 213457 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 72 202 ₸


