
Ыдыс-аяқтарды жинауға арналған арба Hurakan HKN-TCD2
- Бар
- Коды:168042
93 372 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TCD2 арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында лас ыдыстарды жинау және тасымалдау үшін қолданылады. Модель 2 сөремен және 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегіштермен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 880x465x140 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 213459 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.5 кг |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 93 372 ₸


