
Ыдыс-аяққа арналған арба Hurakan HKN-TSP3M
- Бар
- Коды:299904
73 303 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TSP3M ыдыс-аяқ арбасы асханаларға қызмет көрсетуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында лас ыдыстарды жинауға және тасымалдауға арналған. Модель 3 сөремен және 4 доңғалақпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған, әмбебап |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 73 303 ₸


