
Тағамға қызмет көрсететін арба ТОН-3-01
- Бар
- Коды:128330
122 782 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОН-3-01 тағамдық технологияларға қызмет көрсететін арба қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ұсынылған тағамдарды, сусындар мен ыдыстарды көрсетуге және тасымалдауға арналған. Модель 3 сөремен және 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, олардың біреуі тығынмен жабдықталған. Қаңқа тот баспайтын болаттан жасалған 20х20 мм шаршы қималы 2 құбырдан, сөрелер тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Сөреге: 13 кг
- Арбаға: 40 кг
- Сөрелердің тереңдігі: 30 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
- Қаптамадағы габариттері: 860х550х120 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000175995 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 925 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 122 782 ₸


