
ТОСПб-2-01 Ас беру техникасына қызмет көрсететін арба
- Бар
- Коды:128329
123 312 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОСПб-2-01 тағамдық технологияларға қызмет көрсететін арба қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында таза және пайдаланылған ыдыстарды тасымалдауға арналған. Модель 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, олардың біреуі тығынмен жабдықталған. Қаңқа тот баспайтын болаттан жасалған 2 шаршы қималы құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 сыйымды сөрелер
- Рамалық құбырлар бұрандалар мен сөрелер арқылы өзара байланысты
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Сөреге: 20 кг
- Арбаға: 40 кг
- Сөрелердің тереңдігі: 80 мм
- Қаңқа құбырларының қимасы: 20х20 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
- Қаптамадағы габариттері: 860х550х200 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000175992 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.5 кг |
| Биіктігі | 925 мм |
| Тереңдігі | 535 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған |
| Ені | 735 мм |
- Бағасы: 123 312 ₸


