
Тамаққа қызмет көрсететін арба ТОН-2-01
- Бар
- Коды:188001
101 386 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОН-2-01 тағамдық технологияларға қызмет көрсететін арба тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, қонақүйлерде, қонақүйлерде және ауруханаларда дайын тағамдарды, дәрі-дәрмектерді, аспаптар мен табақтарды тасымалдауға арналған. Модель 2 сөремен және олардың бірінде тығыны бар 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған. Қаңқа тот баспайтын болаттан жасалған 20х20 мм шаршы қималы 2 құбырдан, сөрелер тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Сөреге: 20 кг
- Арбаға: 40 кг
- Сөре тереңдігі: 30 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
- Қаптамадағы габариттері: 860х550х120 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000175994 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.5 кг |
| Биіктігі | 925 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 101 386 ₸


