
Жүк арбасы ATESY ТГР-1400.800-02
- Бар
- Коды:124031
285 537 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY жүк арбасы ТГР-1400.800-02 сериялы стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі жүктерді тасымалдау үшін қолданылады. Модель 4 доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі айналмалы және тежегіш құрылғылармен жабдықталған. Жиналмалы құрылым толығымен AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дөңгелек қималы құбырдан жасалған тұтқа сөредегі ойықтарға орнатылады және бұрандалармен бекітіледі
- Сапалы дөңгелектердің арқасында басқарудың қарапайымдылығы мен маневрлігі (Түркияда шығарылған)
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Платформаның өлшемдері: 1400х800 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 160 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Жүк арбасы ТГР-1400.800-02 (дөңгелектер Түркияда шығарылған) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 42 келі |
| Биіктігі | 935 мм |
| Тереңдігі | 1680 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 300 келі |
| Мақсаты | қойма, өндірістік |
| Платформа | тұтас |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 285 537 ₸




