
ATESY ТМ-Л-100-02 ұнға арналған арба
- Бар
- Коды:119149
240 418 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY TM-L-100-02 сериялы люкс арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтарда ұн тартқышта алдын ала еленген ұнды жинақтау және оны пайдалану орнына тасымалдау үшін қолданылады. Модель алынбалы қақпағы бар герметикалық бункермен жабдықталған. Бункер мен қақпақ AISI 304 тот баспайтын болаттан, рамалары 25х25 мм қимасы бар AISI 304 тот баспайтын құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген құрылым
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның 1 тежегішпен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Бункердің көлемі: 140 л
- Бункердің өлшемдері: 725х450х450 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ұнға арналған арба ТМ-Л-100-02 (ТМ-100) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 840 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Құрылым | Жабық |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Мақсаты | өндірістік, өнімдерге арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 240 418 ₸



