
Көкөністерге арналған арба ATESY ТО-Л-100-02
- Бар
- Коды:119150
242 529 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY компаниясының люкс сериялы TO-L-100-02 арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтарда алдын ала тазартылған көкөністерді жинап, оларды пайдалану орнына тасымалдау үшін қолданылады. Модель алынбалы қақпағы бар герметикалық бункермен жабдықталған. Бункер мен қақпақ AISI 304 тот баспайтын болаттан, рамалары 25х25 мм қимасы бар AISI 304 тот баспайтын құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бункердің түбіндегі су қалдықтарын төгуге арналған тесік
- Тесік оңай алынатын тығынмен тығыздалады
- Дәнекерленген құрылым
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның 1 тежегішпен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Бункердің көлемі: 140 л
- Бункердің өлшемдері: 725х450х450 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Көкөністерге арналған арба ТО-Л-100-02 (ТО-100) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Құрылым | Жабық |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Мақсаты | өндірістік, өнімдерге арналған |
| Платформа | тұтас |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 242 529 ₸




