
Жүк арбасы Abat ТГ-6-1
- Бар
- Коды:24880
185 375 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТГ-6-1 жүк арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ас үй жабдықтары мен азық-түлікті тасымалдауға арналған. Модель 2 бекітілген және 2 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801234 ТГ- 6-1 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32.6 кг |
| Биіктігі | 935 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 300 келі |
| Мақсаты | өндірістік, өнімдерге арналған |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 1260 мм |
- Бағасы: 185 375 ₸


