
Жүк арбасы Abat ТГ-8-3
- Бар
- Коды:84306
230 020 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТГ-8-3 жүк арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ас үй жабдықтары мен азық-түлікті тасымалдауға арналған. Модель 2 бекітілген және 2 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1329121000801230 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39.2 кг |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 300 келі |
| Мақсаты | қойма, өнімдерге арналған, өндірістік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 1640 мм |
- Бағасы: 230 020 ₸


