
Жүк арбасы Abat ТГ-7-2
- Бар
- Коды:24881
205 754 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТГ-7-2 жүк арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ас үй жабдықтары мен азық-түлікті тасымалдауға арналған. Модель 2 бекітілген және 2 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801235 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35.8 кг |
| Биіктігі | 932 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 300 келі |
| Мақсаты | өнімдер үшін, қойма, өндірістік |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 1460 мм |
- Бағасы: 205 754 ₸


