
Кассеталарға арналған арба Cambro CDR2020 151 жұмсақ сұр
- Бар
- Коды:39407
185 397 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro CDR2020 151 сериялы Camdolly арбасы ыдыс жуғыш машинаға арналған кассеталарды тасымалдауға арналған. Бұйым кассеталарды жылжыту процесін айтарлықтай жеңілдетеді және жылдамдатады. Корпус беріктігі жоғары пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Пайдаланылмайтын ыдыстарды ластанудан қорғайтын жылжымалы гигиеналық сақтау жүйесін құруға мүмкіндік береді
- Дөңгеленген бұрыштар қабырғаларды, жиһаздарды және жабдықты соқтығысқан жағдайда кездейсоқ зақымданудан қорғауға мүмкіндік береді
- 4 ауыр айналмалы дөңгелектер кез келген бетке оңай маневр жасайды
- Майысуларға, жарықтарға, тотқа және коррозияға төзімді
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі өлшемдері: 530х530 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 89 мм
- Түсі: жұмсақ сұр
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CDR2020-151 / CDR2020 мягк.-сер.СН |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.3 кг |
| Биіктігі | 205 мм |
| Тереңдігі | 545 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 159 келі |
| Мақсаты | өндірістік |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 545 мм |
- Бағасы: 185 397 ₸











