
Термоконтейнерге арналған арба Cambro CD400 110 қара
- Бар
- Коды:229950
212 958 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Camdolly сериялы Cambro CD400 110 арбасы термоконтейнерлерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тасымалдауға арналған. Бұйым жабдықты жылжыту процесін айтарлықтай жеңілдетеді және жылдамдатады. Корпус беріктігі жоғары пластиктен жасалған. UPCS400 және UPC400 термоконтейнерлері үшін жарамды.
Ерекшеліктері:
- Дөңгеленген бұрыштар қабырғаларды, жиһаздарды және жабдықты соқтығысқан жағдайда кездейсоқ зақымданудан қорғауға мүмкіндік береді
- 4 ауыр доңғалақ, оның 2-уі айналмалы, кез келген бетке оңай маневр жасайды
- Дөңгелектер құйылған болат пластиналарға бекітіліп, пайдаланудың одан да жоғары қауіпсіздігі мен ұзақ мерзімділігіне кепілдік береді
- Майысуларға, жарықтарға, тот басуға және коррозияға төзімді
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша храктеристикалар:
- Ішкі өлшемдері: 635х460 мм
- Түсі: қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CD 400 қара. |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.9 кг |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 136 келі |
| Мақсаты | өндірістік |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 212 958 ₸


