
Термоконтейнерге арналған арба Cambro CD160-110
- Бар
- Коды:229799
263 325 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro CD160-110 арбасы термоконтейнерлерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тасымалдауға арналған. Бұйым жабдықты жылжыту процесін айтарлықтай жеңілдетеді және жылдамдатады. Корпус беріктігі жоғары пластиктен жасалған. UPC140, UPC160, UPC180, UPCS160, UPCS180, UPCS140 және UPCSS160 термоконтейнерлері үшін жарамды,
Ерекшеліктері:
- Дөңгеленген бұрыштар қабырғаларды, жиһаздарды және жабдықты соқтығысқан жағдайда кездейсоқ зақымданудан қорғауға мүмкіндік береді
- 4 ауыр доңғалақ, оның 2-уі айналмалы, кез келген бетке оңай маневр жасайды
- Дөңгелектер құйылған болат пластиналарға бекітіліп, пайдаланудың одан да жоғары қауіпсіздігі мен ұзақ мерзімділігіне кепілдік береді
- Майысуларға, жарықтарға, тот басуға және коррозияға төзімді
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі өлшемдері: 560х360 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 127 мм
- Түсі: қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CD 160 110 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.618 келі |
| Биіктігі | 265 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 136 келі |
| Мақсаты | қойма, өндірістік |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 620 мм |
- Бағасы: 263 325 ₸


