
Өндірістік арба GASTRORAG FT-A
- Бар
- Коды:51642
106 819 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG FT-A өндірістік арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және өнеркәсіптік-өндірістік үй-жайларда әртүрлі жабдықтар мен өнімдерді тасымалдау үшін қолданылады. Модель топсалы жиналмалы тұтқамен жабдықталған. Құрылымы мен платформасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Платформаның өлшемдері: 900х550 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 300 келі |
| Мақсаты | қойма, өндірістік |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 106 819 ₸


