
Өндірістік арба GASTRORAG YK-ST046
- Бар
- Коды:51643
84 868 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG YK-ST046 өндірістік арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және өнеркәсіптік өндіріс орындарында әртүрлі жабдықтар мен өнімдерді тасымалдау үшін қолданылады. Конструкция боялған болаттан, платформа полипропиленнен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Платформаның өлшемдері: 1000х600 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Биіктігі | 980 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 300 келі |
| Мақсаты | өндірістік, қоймалық |
| Платформа | тұтас |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 84 868 ₸


