
GASTRORAG JW-RCD арба
- Бар
- Коды:86445
54 238 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG YK-ST046 арбасы JW-CR76E/120E қоқыс жәшіктерімен бірге пайдаланылады. Құрылымы полиэтиленнен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.63 кг |
| Биіктігі | 164 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | қоқыс контейнерлері үшін |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 54 238 ₸


