
Ыдыс жуатын кассеталарға арналған арба KAYMAN ТГ-221/0505
- Бар
- Коды:156273
79 693 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ТГ-221/0505 арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс жуғыш кассеталарды тасымалдау үшін қолданылады. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген қаңқа
- Резеңкеленген бұрылмалы дөңгелектер (тежегіші бар 2 доңғалақ)
Қосымша сипаттамалар:
- Ыдыс жуатын кассеталардың өлшемдері: 500х500х100 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.2 кг |
| Биіктігі | 760 мм |
| Тереңдігі | 538 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | өндірістік, өнімдерге арналған, қойма |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 545 мм |
- Бағасы: 79 693 ₸


