
Жүк арбасы KAYMAN ТГ-23/400
- Бар
- Коды:258095
223 363 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ТГ-23/400 арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік-өндірістік мекемелерде әртүрлі жүктерді тасымалдау үшін пайдаланылады. Модель алынбалы тұтқамен жабдықталған. Дәнекерленген қаңқа 20х40 мм боялған құбырдан, платформа AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бұрылмайтын алдыңғы дөңгелектер
- Тежегіштері бар бұрылмалы артқы дөңгелектер
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 150 мм
- Платформа болатының қалыңдығы: 2 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 44.6 кг |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 400 келі |
| Мақсаты | өндірістік, өнімдерге арналған, қойма |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 223 363 ₸


