
КАЙМАН ТМ-13/100-А ұнына арналған арба
- Бар
- Коды:311104
230 056 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ТМ-13/100-А арбасы тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында еленген ұнды жинауға және тасымалдауға арналған. Модель герметикалық бункермен және алынбалы қақпақпен жабдықталған. Бункер мен қақпақ AISI 304 маркалы тот баспайтын болаттан, қаңқасы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған төртбұрышты қималы құбыр профилінен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Доға тәрізді тұтқалар 2 жағынан
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның ішінде 2 тұрақ тежегіші бар
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Бункердің көлемі: 140 л
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
- Бункер болатының қалыңдығы: 0,8 мм
- Қаңқа профилінің габариттері: 25х25 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Жабық |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Мақсаты | Өнімдер үшін |
| Платформа | тұтас |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 230 056 ₸


