
Жүк арбасы KAYMAN ТГ-23/300
- Бар
- Коды:73230
191 907 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К-ТГ-300 арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде әртүрлі жүктерді тасымалдау үшін қолданылады. Қаңқасы сырланған металдан жасалған, сөресі - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Алмалы-салмалы тұтқа
- Дәнекерленген қаңқа
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 42.8 кг |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 300 келі |
| Мақсаты | өндірістік, өнімдерге арналған, қойма |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 191 907 ₸


