
Жүк арбасы KAYMAN ТГ-24/106-300- Ал
- Бар
- Коды:311110
224 101 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба KAYMAN ТГ-24/106-300- Ал қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі жүктерді тасымалдау үшін қолданылады. Модель тікбұрышты платформамен және M12 болттарымен және 4 доңғалақпен, соның ішінде тұрақ тежегіші бар 2 айналмалы доңғалақпен бекітілген U-тәрізді рккаяткамен жабдықталған. Платформа AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан, тұтқасы AISI 201 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған дөңгелек қималы құбыр профилінен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Платформаның габариттері: 1000х600 мм
- Тұтқа профилінің диаметрі:: 25 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Биіктігі | 935 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 300 келі |
| Мақсаты | қойма, өндірістік |
| Платформа | тұтас |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 1280 мм |
- Бағасы: 224 101 ₸


