
Жүк арбасы Rada ТГ-10/6-300
- Бар
- Коды:269774
87 240 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЭКОНОМ сериялы Rada ТГ-10/6-300 платформалық арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ірі габаритті ауыр жүктерді тасымалдауға арналған. Модель доға тәрізді тұтқамен және 4 доңғалақпен, оның ішінде 2 айналмалы доңғалақпен жабдықталған. Платформа мен тұтқа ұнтақ бояумен қапталған мырышталған болаттан жасалған, қаптамасы – картон қорап. Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Платформаның биіктігі: 245 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1054701 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.9 кг |
| Биіктігі | 245 (1000) мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 300 келі |
| Мақсаты | қойма, өндірістік |
| Платформа | тұтас |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 87 240 ₸


