
Аксессуарларға арналған арба Robot Coupe 49132
- Бар
- Коды:127439
1 223 963 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe 49132 арбасы көкөніс кескіштерге арналған керек-жарақтарды сақтауға арналған. Құрылым 16 дискіні, 8 керек-жарақты және 3 шұңқырды сыйдыра алады. Модель 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-ена тығыны бар, бұл оны тасымалдау процесін айтарлықтай жеңілдетеді.
Жеткізу көлеміне GN 1/1 пішіміндегі сақтау сыйымдылығы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 800х880 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте көрсетілген аксессуарлар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 171605 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 26.4 кг |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | өндірістік |
| Түрі | көп деңгейлі |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 223 963 ₸




