
Гастроэмкосттарға арналған арба GN 2/1 Robot Coupe 27185
- Бар
- Коды:33998
727 258 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe 27185 арбасы жабдықты жылжыту және кесілген өнімдердің астына GN 2/1 гастрономиялық науасын орнату үшін CL60 көкөніс кескіштерімен бірге пайдаланылады. Стенд 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегішпен. Арба тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! GN 2/1 асқазан сыйымдылығы жеткізу көлеміне кірмейді және қосымша талап етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | өндірістік |
| Брендтің отаны | Франция |
| Ені | 720 мм |
- Бағасы: 727 258 ₸



