
Robot Coupe 49128 гастрономкосттарға арналған арба
- Бар
- Коды:127438
838 600 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe 49128 гастрономиялық арбасы CL55 көкөніс кескіштерімен ортақ пайдалануға арналған. Модель көкөністер мен жемістермен бірге GN 1/1 пішіміндегі 2 гастрономды орналастыруға және оңай тасымалдауға мүмкіндік береді. Арба 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегішпен жабдықталған. Асқазанның жоғарғы бөлігінің орналасуын биіктігі бойынша 3 позицияда реттеуге болады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте көрсетілген GN 1/1 асқазан сыйымдылығы жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 181924 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | өндірістік |
| Брендтің отаны | Франция |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 838 600 ₸


