
VIATTO жүк арбасы ТГ-Н-ЮТ
- Бар
- Коды:24882
171 163 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ТГ-Н-ЮТ жүк арбасы ондағы ас үй жабдықтары мен азық-түлікті тасымалдауға арналған. Арба 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталғаним, оның екеуі құлыптау механизмімен. Дәнекерленген қаңқа тот баспайтын профильді құбырдан, тұтқасы тот баспайтын құбырдан, платформа aisi 430 баспайтын болаттан жасалған, ДСП-мен нығайтылған.
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 200 мм
- Профиль өлшемі: 40х40 және 20х20 мм
- Құбырдың диаметрі: 20 мм
- Платформа болатының қалыңдығы: 0,8 мм
- ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Жүк көтергіштігі: 300 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | өндірістік |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 171 163 ₸


