VIATTO JW-S120 сусымалы өнімдерге арналған контейнер
- Бар
- Коды:204573
153 612 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарVIATTO JW-S120 сусымалы өнімдерге арналған контейнер
153 612 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-S120 контейнері қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және өндірістік цехтарда сусымалы өнімдерді сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель дөңгелектермен және мөлдір қақпақпен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 120 л
- Қаптамадағы габариттері: 750x470x745 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.44 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.74 кг |
| Биіктігі | 745 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Құрылым | Жабық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 740 мм |
- Бағасы: 153 612 ₸


