
CR, JW-RCD қоқыс жәшігіне арналған VIATTO JW-RCD доңғалақты платформасы
- Бар
- Коды:299550
46 474 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-RCD дөңгелектеріндегі платформа оларды жылжыту және тасымалдау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында JCR, JW-RCD қоқыс жәшіктерімен бірге қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Қораптағы саны: 2
- Өлшемдері: 460х164 мм
- Түсі: қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | JW-RCD |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.75 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.17 кг |
| Биіктігі | 164 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | қоқыс контейнерлері үшін |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 46 474 ₸


